Načítání...

Náš tým

Alt

Ing. Dušan Klimeš, MSc.

Předseda představenstva a výkonný ředitel

Dušan vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a následně získal magisterský titul na Nottingham Trent University. Během své praxe působil v oblasti bankovnictví a finančních služeb, získal zkušenosti z širokého portfolia investic. Část kariéry věnoval pojišťovnictví na celoevropské úrovni. V posledních letech se plně soustředí na oblast investičních fondů a procesního managementu.


Alt

Mgr. Ing. Marek Joch

Člen představenstva a finanční ředitel

Marek se po studiu Právnické fakulty Univerzity Karlovy a Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v praxi aktivně věnuje kapitálovým trhům, zejména v rovině nastavení investičních struktur. Vytváření investičních fondů nebo komplexních investičních holdingů, high-level M&A či krizové řízení, jsou oblasti které Marek z vedoucí pozice pokrývá jak z pohledu práva, tak i z pohledu investic a vrcholového managementu již více než 15 let.


Alt

Ing. Michaela Kitnerová

Relationship manager

Michaela vystudovala ekonomii a management, který následně uplatnila v nadnárodně působící společnosti s hlavním cílem nastavit vysokou úroveň kvality péče o významné klienty. 18 let profesní praxe zaměřené na budování vztahů se zákazníkem, při které rovněž odborně vedla tým zkušených finančních expertů a starala se o investiční majetek desítek privátních klientů jedné z největších českých bank.


Alt

Ing. Radek Hub

Vedoucí oddělení obhospodařování

Radek má více jak 12 let profesní praxe a zkušeností ve finančních institucích, v oblasti finančních a kapitálových trhů, investičního poradenství a řízení investičních portfolií. Během své kariéry působil jako investiční specialista a privátní bankéř v tuzemských bankovních domech, obchodníka s cennými papíry, a na pozici portfolio manažera fondů kvalifikovaných investorů (private equity, real estate a development, cenných papírů a alternativních aktiv.


Alt

Vít Bozděch

Poradce představenstva

Vít je seniorní manažer s rozsáhlými zkušenostmi v bankovnictví a na finančních trzích. Zodpovídá za realizaci strategie a řízení klíčových projektů v oblasti finančních služeb a korporátních investic. Specializuje se na oblast investičního a privátního bankovnictví s hlubokou znalostí cenných papírů a strukturování majetku. Má více než 20 let zkušeností s kapitálovými trhy a burzovním obchodováním. V minulosti vedl sales týmy a řídil strategické projekty pro přední společnosti na trhu. Po více než 10 let působil jako ředitel privátního bankovnictví v PPF bance a je držitelem makléřské licence.


Alt

Mgr. Miloslav Strnad

Člen dozorčí rady


Alt

Ing. Andrea Růžková

Referent vnitřní administrativy

Alt

Mgr. Radka Maurová

PR a marketing


Alt

Auditor: Grant Thornton Audit s.r.o., IČO 080 61 017, se sídlem Pujmanové 1753/10a, Nusle, 140 00 Praha 4. Auditor je zapsán u Komory auditorů České republiky pod č. 603.