Načítání...

Náš tým

Alt

Ing. Dušan Klimeš, MSc.

Předseda představenstva a výkonný ředitel

Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a následně získal titul od Nottingham Trent University. Během své 11leté praxe, kdy působil v oblasti bankovnictví a finančních služeb, získal zkušenosti z širokého portfolia investic. Byl součástí týmu, který koordinoval investice cca 50 finančních institucí (pojišťoven) velké části střední a východní Evropy. Byl členem skupin rozhodujících o finančním umístění a budoucí strategii investic těchto finančních ústavů. Následně získal široké zkušenosti při angažmá v jediné české zajišťovně, kde pracoval přímo pro představenstvo. Kromě jiného měl na starosti kompletní outsourcing činností, komunikaci a reporting vůči regulatorním orgánům či implementaci nařízení Solvency II. Již několik let pracuje jako poradce a konzultant při investicích a divesticích českých obhospodařovaných fondů a účastní se celého procesu investičního rozhodování, exekuce i následné administrace a reportingu.


Alt

Mgr. Ing. Marek Joch

Člen představenstva a finanční ředitel

Marek vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Vysokou školu ekonomickou, obor finance. Kromě své právní praxe, nejdříve v rámci prestižních mezinárodních kanceláří a později v rámci vlastní advokátní kanceláře, se Marek věnoval a věnuje intenzivně financím a managementu znalostí.


Alt

Ing. Radek Hub

Vedoucí oddělení obhospodařování

Radek má více jak 10 let profesní praxe a zkušeností ve finančních institucích, zejména z oblasti finančních a kapitálových trhů, investičního poradenství a řízení investičních portfolií. Od roku 2016 působil ve společnosti AMISTA investiční společnost, a.s. na pozici portfolio manažera zodpovědného za investiční proces se zaměřením na správu fondů kvalifikovaných investorů typu private equity, start-upy, real estate a development, cenných papírů, investiční a jiných alternativních aktiv. Na předešlých pozicích získával zkušenosti jako privátní bankéř a investiční specialista pro affluent klientelu.


Alt

Ing. Veronika Jurčová

Vedoucí oddělení vnitřní administrativy

Veronika vystudovala v oboru finanční makléř & finance na Bankovním Institutu. V rámci své profesní praxe se ve finančních institucích pohybuje 13 let. Pracovala u obchodníka s cennými papíry Colosseum, a.s. v Bratislavě, kde působila jako Specialista BackOffice a následně v Praze na pozici Finance Assistant. Dlouholetou zkušenost získala ve společnosti ZFP
Investments, investiční společnost, a.s. jako Vedoucí Klientského centra realitního fondu, kde vedla tým zaměstnanců a od roku 2017 byla zároveň Vedoucí BackOffice, kde získala cenné zkušenosti v rámci oceňování majetku, reportingu a administrace fondu.  Tyto zkušenosti následně uplatnila ve společnosti AMISTA investiční společnost, a. s. jako Account administrátor fondů kvalifikovaných investorů. Do týmu TILLER IS se připojila jako Vedoucí oddělení vnitřní administrativy.


Alt

Ing. Luboš Machata

Člen dozorčí rady

Alt

Mgr. Miloslav Strnad

Člen dozorčí rady


Alt

Ing. Andrea Růžková

Referent vnitřní administrativy

Alt

Mgr. Radka Maurová

PR a marketing


Alt

Auditor: Grant Thornton Audit s.r.o., IČO 080 61 017, se sídlem Pujmanové 1753/10a, Nusle, 140 00 Praha 4. Auditor je zapsán u Komory auditorů České republiky pod č. 603.